SADY NA ŠITÍ PANENEK

Jak jsem to již dřív zmiňovala, veškeré sety prodávané skrz náš e-shop testujeme vlastníma rukama. A tak tu máme konečně dlouho očekávanou novinku! Set pro ušití vlastní panenky! My jsme si vybrali tady tu nádhernou panenku, která se jmenuje Angel ( samozřejmě ihned jsme ji přejmenovali na Lussi )

30dnabir-dlya-shittya-inter-yernoyi-karkasnoyi-lyalki-angelok

Pojďme tedy začít, takto vypadá samotný set, vevnitř krabičky je podrobný návod, s obrázky, několika „listy“ látky se vzorem, jedním „listem“ - což je vlastně samotná panenka, zbytek jsou oblečky a kočárek ( v našem případě ), několik dřevěných dílů pro obuv a nosnou konstrukci kočárku, pár knoflíků, plnivo panenky, drátek pro nosnou konstrukci, provázek pro budoucí účes.

1

Předem bych chtěla upozornit na to, že set není přímo určen pro dítě, je spíše vhodný pro společnou tvorbu. Pro šití budete potřebovat zejména: šicí stroj ( lze to celé také ušít ručně, nicméně je to docela těžké ), kvalitní nůžky, delší jehlu, pevné nitě, trpělivost a dobrou náladu. Začali jsme tím, že jsme vystřihli veškeré díly, každý dali do složky – panenku zvlášť, oblečky zvlášť, kočárek také do samostatné složky. Takto se nám to pěkně podařilo.

2

Dle návodu jsme panence udělali účes, museli jsme pro to přišít nitě na kus látky, rozříznout konečky, navinout na tužku a namočit je ve vodě, teď tedy počkáme, dokud to celé uschne, v návodu je napsáno 12 hodin, tak uvidíme). Zítra máme v plánu ušít si samotnou panenku, samozřejmě Vám o tom dáme echo a vše Vám pořádně ukážeme.

3