Malování podle čísel -děti

Dobrý den! 

Dneska bych ráda napsala něco málo o dětech. Poslední dobou jsme obdrželi pár negativních ohlasů, které zní zkrátka asi takto «Pro dítě 7, 9, 10... let je to složité!»

Pojďme si tento problém probrat bod po bodu:

SITUACE č. 1 – dítě nerado kreslí

Ne zdaleka všechny děti, v podstatě též jako i dospělí, jsou stejné – jsou děti, které vůbec nemají rády či nechtějí kreslit, naopak nádherně zpívají, výborně tančí a hrají fotbal, a proto ve chvíli, když si vezmou štětec do ruky, rozpatlají pár barev po plátnu, je to začne po chvíli nudit, tak toho prostě nechají. Tady bych Vám mohla poradit pouze jednu věc – pusťte se do kreslení spolu s dítětem, vezměte si také štětec do ruky, posaďte se vedle něj a začněte tvořit. Věřte, že i to nejživější dítě bude s radostí malovat spolu se svojí maminkou ( tatínkem, babičkou, dědečkem ), či dokonce jen kvůli tomu, aby strávilo čas spolu s Vámi!

SITUACE č. 2 – příliš složitý obraz

Při výběru motivu obrazu dbejte na jeho detaily, někdy rodiče kupují svým dětičkám motiv «koně», jen protože jejich dítě miluje koně anebo se věnuje jízdě na koni ( je tu opravdu spousta možností – volí motiv psa, jelikož ve společné domácnosti žije pes a tak dále). Touha je to naprosto pochopitelná – nicméně, pokud Vaše dítě nikdy v životě barvami nemalovalo a Vy si nejste ani jistí, zda se mu v tom bude dařit a jak moc – zavolejte nám, zanechte nám dotaz či číslo na Vás! Poradíme Vám, jak si vybrat vhodný obraz s většími detaily, ale zároveň menším počtem drobných tahů. Ne zcela všechny motivy jsou uvedeny v našem katalogu, společně najdeme ten správný a ve výsledku spokojeni budou všichni, jak Vy, tak i Vaše dítě.

Na závěr bych chtěla ještě dodat – tvorba, ať už jakákoliv, velice rozvíjí Vaše dítě, sbližuje jej s rodiči ( jedná-li se o společnou tvorbu ) a zanechává pozitivní vzpomínky po celý život.Obrázek článku