e-Bay nebo KREASVET

Velice často se setkáváme se stejným dotazem, který nám píšou naši Klienti - proč tyto obrazy na eBay stojí 150 korun, kdežto Vy je máte za 650?

Pokusím se Vám to objasnit, v čem spočívá rozdíl, za pomocí fotografií a logických vysvětlení.

Nejsme dropshippingem žádné čínské společnosti a pokud na našem webu vidíte, že je zboží dostupné skladem, znamená to, že jej obdržíte ihned, jakmile bude expedováno kurýrní službou ( dopravcem ), což činí přibližně 2-4 pracovní dny.

Pokud ale na webu vidíte, že máme zboží u nás na skladě do 5 dní, znamená to, že je zrovna na skladě u výrobce, zboží obdržíte do 7-15 dní ( nedovážíme 1 obraz, snažíme se připravit alespoň menší zásilku, z toho důvodu jsou takové dodací lhůty )

Výroba obrazů „podle čísel“ se soustředí v Evropě, obrazy prochází nejméně 3 kontroly jakosti – první dvě provádí výrobce, závěrečná kontrola je u nás na skladě, do každé krabice si strkáme svůj nos, kontrolujeme, zda-li jsou na místě všechny štětce, barvy, dáváme dovnitř návod v češtině.

A teď se vlastně podíváme na samotné srovnání mezi námi a eBay:

Podívejte se na fotografie – takto Vám doručí plátno z Číny ( či z českého e-shopu, který funguje jako dropshipping od e-Bay )

2_2

V případě, pokud víte, jak na to „vyhladit“ si Vaše plátno, je to super, nicméně z vlastní bohaté zkušenosti musím Vám říci, že je to téměř nemožné.

Kupujete-li plátno spolu s rámem, bude pak vypadat asi takto.

1

Bude velice fajn, kdyby jste Vy či někdo z Vašeho okolí to uměl s kladivem a uměl také zatlouci pár desek, navíc kdyby se Vám či tomu dotyčnému podařilo ještě napnout plátno, pak získáte plnohodnotný obraz, který bude vypadat takto.

4

Můžete to nechat na odborníka, koupit hotový rámeček a nechat si napnout Váš obraz profesionálně, stát Vám to bude cca 300-450 Kč ( záleží na ceně rámečku ), tudíž e-shopy, které fungují jako dropshipping, tuto službu de facto nabízí – cena rámečku 250 Kč, cena poskytovaných služeb 100 Kč, nicméně mějte na paměti, že zásilka Vám dorazí z Číny na Vaši adresu, tím pádem budete muset utrácet další peníze a čas na to, abyste ji mohli odeslat na finální zpracování.

Od nás obdržíte set, který bude vypadat takto. V dárkové krabici, s již vyhlazeným a napnutým plátnem, se setem štětců a barev. Vůbec nebude zapotřebí s něčím dlouho a složitě manipulovat, jen si jednoduše vzít kelímek s vodou do rukou a užívat si proces tvorby.

3

Ale samozřejmě, záleží vždy na Klientovi! Tímto článkem bych ráda zodpověděla na všechny Vaše dotazy a hlavně na to – proč objednávat u nás je vlastně trochu dražší než z Číny, doufám tedy, že se mi to podařilo! Přejeme Všem hodně úspěchů ve tvorbě!