O nas

Chci vás přivítat na stránkách kreasvet.cz krátkým vyprávěním, jak vznikl nápad pro objevení našeho e-shopu na svět. 
Jmenuji se Natálie, a stejně jako jiné ženy, mám ráda krásné věci a dekorace, hlavně když jsou vytvořené vlastníma rukama, a pokud k výtvoru těchto věcí jsou připojené i mé děti, tak hotová výroba je nejcennější. Samozřejmě vždy ráda vyhledávám něco nového na vlastnoruční práci, takže nechodím pouze do papírnictví pro tužky, barvy a lepidlo, ale hledám často na internetu nové nápady (fotografie mých prací můžete vidět na Facebooku).

Není to tak dávno, co jsme se s dětmi dostali k sadě Malování podle čísel, který jsme dostali jako dárek od příbuzných. Dostali jsme roztomilý obrázek, s dvěma štěňátky. Příjemně jsme strávili s dcerami čas při společném vybarvování u rodinného stolu. Nová volnočasová aktivita se nám rychle zalíbila, a díky tomu byl samozřejmě obraz rychle hotový. Získali jsme tím nejen příjemně strávený čas s rodinou, ale I novou dekoraci do dětského pokoje. Takhle vznikl nápad, podělit se I s Vámi o tuto aktivitu.
Vzpomnělo se také na hodně jiných vlastnoručních aktivit, které nás s dětma zabavili, a rozhodla jsem se je také časem přidávat v našem eshopu. 
Druhá na řadě bude mozaika z krystalů. Těšit se můžete i na sady pro ruční vyšívání plyšových hraček, nebo na sady výroby ze dřeva vlastníma rukama. Všechno bude časem nabízeno na eshopu. 
Tímto zakončuji své vyprávění, a jen bych vás chtěla ujistit, že všechny volnočasové sady výtvorů na našem e-shopu co se tu nacházejí a budou přidávány, jsme my (já a moje dvě dcery) vlastnoručně zkoušeli a jsou na ně pozitivní názory. Budeme přidávat ke všemu co nejvíce informací, instrukcí a nápadů na Facebooku a Instagramu. Budeme rádi za vaše sledování, názory a komentáře, a každému vašemu dotazu ihned odpovíme. 
Jak se semnou spojité:


Facebook

Instagram

Email info@kreasvet.cz

Telefon/Viber +420 774 652 828  (prosím, respektuje pracovní dobu a volejte pouze 7-18 v pracovní dny).

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.