Plastelína Crazy Clay

1304
Neohodnoceno

DODACÍ LHŮTA TOHOTO ZBOŽÍ JE 7 DNŮ

Obsah balení

-        5 modelín různých barev v plastových kontejnerech

-        Nalepovací oči

-        Magnetická páska

-        Jiné doplňky

Sada pro modelování s kouzelnou plastelínou Crazy Clay sice není nijak příliš velká, přesto je to ale opravdu zajímavá sada stimulující a zároveň rozvíjecí tvořivost u dětí. Za pomocí námi poskytnutých materiálů a také budete-li se řídit instrukcí, dokážete pak stvořit různé nádherné výrobky vlastníma rukama: přívěsky, hračky, magnetické samolepky, které pak můžete dát třeba na lednici apod. Plastelína pro modelování je samotvrdnoucí, v pěti různých barevných provedeních, nelepí se na ruce a ne voní. «Živá očička», magnetická páska, karabina, šňůrky a další příslušenství Vám umožní v klidu tvořit, aniž byste se museli rozptylovat hledáním potřebných komponentů. Výrobek je vhodný pro děti od 3 let.


  • Skladem
119 Kč
Kategorie: Modelína
 

Součástí balení je 5 různých barev, které je dokonce možné míchat a vytvářet tak nové kombinace barev. Dále jsou k dispozici doplňky, jako jsou: nalepovací oči, magnetická páska, tkaničky a další příslušenství. 

Tato dětská sada pomáhá rozvíjet dětskou představivost, není toxická a nijak neškodí zdraví, nelepí, nebarví a  na vzduchu přirozeně schne. Úžasná, klidná aktivita, která pohltí děti do modelování vlastních, zajímavých postaviček a vytváření dobrodružného scénáře svojí hry!

Doporučujeme - po otevření balení uschovávat modelínu v těsně uzavřené krabičce.

Je třeba plastelínu využít během 3-7 dnů po otevření, poté již začne postupně vysychat a nebude již možné ji zvláčnit vodou.

Hotový výrobek nechte venku cca po dobu 12 hodin, poté si s ním můžete hrát, ozdobit si s tím lednici či dát někomu jako dárek.

Spojit dohromady drobné díly je velice snadné a zvládne to úplně každý, není třeba vynaložit žádné úsilí či další nástroje, postačí připojit díl k hlavní figurce, ten se k ní sám přilepí, po vyschnutí tedy není možné, že by díl odpadl.

Zpočátku je plastelína měkká až lehoučká, ba trochu řídká, nechte ji vyležet chvíli na čerstvém vzduchu, než začnete modelovat. Po vyschnutí vypadá jako guma, velice lehká. Ani v počáteční její formě, ani jako vyschnutá plastelína nemá žádnou vůni či zápach, nebarví ruce a nelepí se pevně na oblečení.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.