Malování podle čísel -VEČER V DUBLINU 40x50 cm

KREA0061
Neohodnoceno

Úroveň složitosti 4*

Popis balení:
- malířské plátno 40 x 50 cm (100% bavlna) s náčrtem obrazu, očíslované na místech nanesení konkrétní barvy, natáhnuté přes dřevěný rám
-podrobné grafické schéma obrazu a instrukce k použití
- očíslované akrylové barvy v tubičkách. Od 14 do 36ks (záleží na složitosti obrazu)
- štětce (3-4ks)

Nevhodné pro děti do 7 let


  • Na dotaz
650 Kč
Kategorie: Malování podle čísel
Položka byla vyprodána...
 

 Balení obsahuje malířské plátno natáhnuté přes dřevěný rám 40 x 50 cm s náčrtem vašeho budoucího obrazu. Barvami, které jsou očíslovány podle čísel na obrazu, následně vybarvujete každou plochu (část), podle svého čísla. Štětce na barvení a samozřejmě podrobná instrukce k použití. Jediné co potřebujete navíc ke startu malování vašeho obrazu je kelímek s vodou na štětce a ubrousky pro jejich sušení.


Podrobné grafické schéma se neodlišuje od schématu na malířském plátně. Obojí je stejně načrtnuté a obvedená každá část pro vybarvení, a stejně očíslované. Slouží hlavně pro případ, pokud se při vybarvování omylem zakryje vedlejší část a její očíslování.
Akrylové barvy jsou v malých kontejnerech, každá barva ve svém :) na horním víčku je číslo. Barvy se nemíchají mezi sebou, jsou hned připravené k vybarvování. Všechny barvy na schématu a hotovém obrázku najdete v balení. Barvičky musí vycházet objemově, není šance, že jí vypotřebujete a budete mít nevybarvené ještě políčka s daným číslem.
Hotový obraz můžete taktéž zarámovat, a ozdobit svůj interiér jasnou malbou.

Avšak nejprve byste se měli seznámit s některými z lifehacků pro malování...

Sady pro malování podle čísel obsahují světlostálé akrylové barvy vyrobené z netoxických materiálů. Povíme si o tom trochu podrobněji...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.